btw before anyone comments that the krill is much more expensive than buying shrimp, i disagree for 2 reasons
1) no waste, does anyone weigh the shells and tails that are thrown out to determine the true "price" per pound of usable food.
The tails and shells provide calcium. I use everything-including heads, legs and antenna's! The same way wild rays eat freshwater shrimp.